Loading...

Dzień 3 - Sobota (Dzień Bezpieczeństwa)

Sala główna

Otwarta rozmowa o „dyskusyjnych” sytuacjach awaryjnych

14:30 - 15:30

Sebastian Dratwa, Sky Camp – Są pewne sytuacje awaryjne, których zalecane procedury nie są wszędzie takie same. W zależności od ośrodka szkoleniowego, procedura awaryjna może być inna. Do takich sytuacji należą przede wszystkim: holowanie pilocika, podkowa, dwa spadochrony na wierzchu, czy splątania.
Chcemy poprowadzić z Wami – skoczkami – otwartą dyskusję na ten temat. Bez narzucania, co jest najlepsze i jedynie słuszne, lecz raczej z próbą zrozumienia istoty problemu i powodów, dla których procedury są różne.

Kilka słów o Sebastianie – 10 000+ skoków, Instruktor AFF, coach Canopy Pilotingu, pilot samolotowy, członek Kadry Narodowej Canopy Piloting. Wielokrotny Mistrz Polski w Canopy Pilotingu, a także w RW-4. Wielokrotny Rekordzista Polski m.in. w Dystansie CP i Speedzie CP (2,019 s.). Srebrny Medalista w CP Freestyle na DIPC w Dubaju w 2015 r. Na co dzień lata i szkoli w Sky Camp, gdzie organizuje znane w całej Polsce „Swoop Campy” – szkolenia z bezpiecznego latania na czaszy dla skoczków na wszystkich poziomach trudności.